Meist

Oleme teadlikumad tarbijad, kes teavad, et osaledes koosostus avardame oma valikuid soovitud suunas. Kasutame üksteist usaldavate inimestega koos ühishanke mudelit.
Ühishange välistab meile mittevajalikud kulud:
Bürokraatilised kulud: Me ei vaja endale juriidilistest isikutest vahendajaid, kes teenivad tulu, et maksta põhjendamatuid makse ja kes omakorda palkavad erinevaid aruandluse bürokraate. Me ei vaja bürokraatide tööruumidega seonduvaid kulusid.
Me ei vaja EL nõuetega seonduvaid bürokraatilisi kulutusi. 
Turunduskulud: Me ei vaja reklaamikulusid, ega reklaami agentuure. Me ei vaja müügialast tööjõudu, ega müügi osakondi koos autopargiga.
Me ei vaja reklaamiga pakendeid.
Me ostame odava hinna asemel meile sobivat toitu ja muud vajalikku. Esmaseks valikuks on maitsev ja toitainerikas võimalikult puhtam ja värskem toit, mis kohapeal sellises kvaliteedis ei kasva. Me peame oluliseks rikastada toidu valikut nii suureks, et oma tunde järgi söömine on teostatav.
Meie valikus on 80% üle 46 kraadi kuumutamata toidud, kus on säilinud mitusada tuhat võimalikku ensüümi. Kui me sööme igapäevaselt vähemalt 70% ensüümirikast ehk elustoitu, siis meie organism on ise nii tugev, et arstid, ravitsejad ja võimalikud tervendamised ja teraapiad on liigsed. Kindlasti käivad tervisliku toiduga käsikäes hirmudevaba mõtlemine ja liikumine jne.
Meie igaühe väike tellimine on panus iseendale ja teistele osalistele, kes kõik koos võimaldame meile sobivamat alternatiivi igapäeva vajadusteks monopoolsete kinnisvara- ja kaubandushiidudeta.
Meie valik on, keda me toidame.
Me ise olemegi turg, mitte suured kaubanduspinnad, ega turuplatsid. Suure tarbijana on meil avaramad võimalused, kui üksikhaina. 
Tarbijatena loome endale üle Eestilise logistikavõrgu, mis võimaldab meil kõigil elada keskustest eemal loodusele lähemal.  Looduses lähemal elamine on võimalik ka palgatöö orjusest vabanedes ja keskonnasõbralikke bürokraatiavabasid minitootmisi ja vajalike teenuseid luues. Ühishange võimaldab seda teha nii, et puuduvad müügi- vahendus ja võõrandamise tehingud.
Me ei pea ootama, et keegi teine targem võõras onu või tädi või organisatsioon loob meile sobivad elutingimused. 
Me vastutame igaüks enda elu eest 100% ise. Saame täpselt seda, mida tellime.
Antud kirjaridade autorina olen tellinud ja tellin igapäevaselt suurt sõltumatut eestlaste kogukonda, kes enamasti hajutatuna elavad küttest sõltumata keskonnasõbralikes elamutes. 
Me oskame ausalt, õnnelikuna hirmudevabalt elada, otsustada ja vastutada iseseisvalt enda, lähedaste kui ümbritseva suhtes. Meil ei ole puudust millestki, mida hing ihaldab. 
Meil on teadmised ja praktika, kuidas elada tervena ja kaua.